Konak Avukat Bürosu

Konak, İzmir’in en büyük ilçesi olup tüm kamu kurumlarının bulunduğu merkez ilçelerdendir. İzmir Valilik binası ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Binalarının yanı sıra pek çok bakanlık kurumunun binası bu ilçede yer almaktadır. Bu durum da kamu kurumlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların bu bölgede yer alan avukat yardımından faydalanması ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

KONAK AVUKATIKonak Avukatı, genel olarak Milli Kütüphane Caddesi mevkisi ile Çankaya bölgesinde yer alan Hilton Oteli civarında hizmet vermektedir. Başvuru yapacağınız kamu kurumunun mevkisine göre değişmekle beraber hemen her yerin birbirine olan yakınlığı sebebiyle Konak Avukatı ile çalışmanız halinde ihtiyacınız olan hukuki destek sorunsuz ve hızlı şekilde yerine getirilebilmektedir.

KONAK BOŞANMA AVUKATIKonak Boşanma Avukatı, boşanma davanızı en hızlı ve sorunsuz şekilde sonuçlandırmak için gerekli hukuki danışmanlığı ve dava yardımını size sağlamaktadır. İzmir Bayraklı’da yer alan Ana Adliye çevresinde yer alan Gültekinler Plaza’da faaliyet gösteren Aile Mahkemeleri’ne olan mesafe yakınlığı sebebiyle Boşanma Davalarında Konak Avukatı tercih edilmektedir.

KONAK CEZA AVUKATIKonak Ceza Avukatı, hırsızlık, gasp, yaralama, cinayet gibi suçlardan dolayı soruşturma altında bulunan ya da soruşturması tamamlanmakla beraber hakkında dava açılmış, Ağır Ceza Mahkemesi ya da Asliye Ceza Mahkemesi’nde sanık sıfatıyla yargılanan vatandaşlara hukuki danışmanlık ve vekillik hizmeti vermektedir. Bunun yanında müvekkil portföyünün içinde müşteki / mağdur vekilliği kavramı da yer almaktadır.