Karşıyaka Hukuk BürosuKarşıyakadaki Avukatlar


İzmir Bayraklıda yer alan ana adliye bünyesinde birleştirilmeden önce pek çok ilçe, İlçe Adliyesi’ne sahipken pek çok avukat, gerek ulaşım gerekse de merkezilik bakımından Bornova, Konak gibi çeşitli bölgelerde faaliyetlerini yürütmekteydi. Bununla beraber adliyelerin merkezileşmesi sonucu, bu bölgenin Bayraklıya olan yakınlığı ve merkeziliğini yitirmeyişi, bu bölgenin avukatlık camiası açısından popülerliğini kaybetmemesine neden oldu. Fakat Karşıyaka’daki adliye kapatılmadı ve İzmir’in yetki bakımından iki adliyesinden biri olarak faaliyetlerine devam etti.

Karşıyaka Avukatları


Karşıyaka Avukatları, ağırlıklı olarak Çarşı Belediye, Aksoy Mahallelerinde çalışmaktadır. Bayraklı Adliyesi’ne 15 dkda Karşıyaka Bölgesi, Çevre yolunun yanında bulunması nedeniyle pek çok ilçeye ulaşımın kolaylıkla sağlanabildiği bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca Karşıyaka Adliyesi’ne bağlı olarak Çiğli Ek Hizmet Binasının da faaliyetleri ile birlikte Çiğli bölgesinde de hatırı sayılır bir yoğunlaşma söz konusudur.

Karşıyakanın En İyi Avukatı


Müvekkil adaylarımızın İzmirin en iyi avukatı, Karşıyaka’nın En İyi Avukatı gibi söylemleri, sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasında yer almaktadır. Karşıyaka’nın En İyi Avukatları da klasik olarak İzmir Bölgesi’nde avukatlık faaliyeti yürüten meslektaşlarımızı kapsadığı için bu şekilde öznel bir yaklaşımın faydalı olmayacağı kanaatindeyiz. Yine çeşitli otoritelerce Karşıyaka’nın En İyi Avukatları arasında gösterilen büromuz, müvekkillerine uzun soluklu ve sağlıklı bir hukuk hizmeti vermekten memnuniyet duymaktadır.

Karşıyaka Boşanma Avukatları


Karşıyaka Boşanma Avukatı olarak, müvekkillerimize Boşanma sürecinin başından sona ermesine kadar kesintisiz ve profesyonel bir yardım sunuyoruz. Boşanma Davalarının devamında gelen Nafaka, Velayet ve Tazminat taleplerinin yanı sıra Mal Rejiminin Tasfiyesi gibi ayrı bir dava konusu olan hukuki sorunlara da hukuksal destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.