İzmir Avukat Desteği (İzmir Avukat Danışmanlık)

Acil Avukat DesteğiÖzellikle ceza yargılamalarında sanık ya da şüphelilerin yakınları, herhangi bir tahkikatın başlamasının akabinde avukat arayışına girmektedir. Bu kapsamda da en çok faydalanılan kaynak, hiç şüphesiz internet aramaları olmaktadır. Eğer kişinin daha önce böyle bir tecrübesi olmuşsa daha önceki dosyalarına bakan avukatların verdikleri hizmet de hiç şüphesiz değerli olacaktır. Fakat böyle bir tecrübe bulunmadığı hallerde internet aramalarından iş takibini yapabilecek avukatlara ulaşmak mümkündür.

7/24 Avukat DesteğiAvukatlık 8-5 mesai ile çalışılan bir meslek değildir. Yeri geldiğinde gece vakti de görüşme yapılır, ifadeye de girilir. Öyle durumlarda duruşma öncesinde cezaevinde müvekkiller ile görüşülmesi gerekir k bu zaman mefhumuna tabi olan bir husus değildir. Kaldı ki her türlü ceza soruşturması ya da kovuşturması da belli saatler altında yürütülen bir işlem değildir. Dolayısıyla bu konularda aktif olarak çalışan avukatların da 7/24 ulaşılabilir olması büyük önem taşımaktadır.

İzmir Online Avukatlık DanışmaBizler, gerek internet sitemiz gerekse de Whatsapp iletişim hattımız sayesinde müvekkillerimizin birincil ağızdan ulaşabilecekleri bir ağ yaratma gayesindeyiz. Bu açıdan taahhüdümüz çerçevesinde müvekkillerimiz ile müvekkil adaylarımız ve onların yakınları, iletişim numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilir, burada bulunan adreslerde kısaca belirtmeleri halinde sorunlarına yönelik çözümün kolaylaştırılması amacıyla randevu talebinde bulunabilirler.

Telefonda Acil Avukata Sorma HizmetiAvukatlık, avukatlık ofisinde yürütülen bir meslek dalıdır. Bu açıdan avukatların ofislerinde hukuki danışmanlık vermeleri esastır. Fakat bazı durumlarda işin aciliyeti gereği randevu alınamayacak haller söz konusu olabilir. Bu açıdan avukatların telefon hatlarından ya da e-posta adreslerinden sorununuzla ilgili kısa açıklamalar yapabilir; bunlara ilişkin daha gelişkin yol haritası geliştirilebilmesi için çözüm önerisi talebinde bulunabilirsiniz.

Avukata Online Soru SorBizler, Hukuk Büromuz bünyesinde hukuki danışmanlık verme eğiliminde ve kararında avukatlık yapıyoruz. Bu açıdan çok acil olmadıkça telefonda ya da online diğer hatlar üzerinden ücretsiz danışmanlık vermeyi meslek etiğine uygun bulmuyoruz. Fakat işin aciliyeti gereği müvekkillerimize yardımcı olmayı da mesleğin bir diğer gereği olarak kabul ediyoruz. Dolayısıyla iyi niyetli olduğunu gördüğümüz müvekkillerimiz, bizlere online danışma hatlarımızdan her zaman ulaşabilir ve bizler de onlara meslek kuralları çerçevesinde her zaman yardımcı olmaya gayret ederiz.

Cezaevi Görüşmesi İçin AvukatSon olarak çok sorulan sorulardan biri de dosyanın avukatı olmamasına rağmen cezaevinde görüşmek için avukat yardımının talep edilmesidir. Bilindiği üzere soruşturma aşamasında henüz hüküm giymemiş; yani tutuklanmış kişilerle avukat görüşmeleri her zaman yapılabilir ve herhangi bir vekaletname sunma şartı aranmamaktadır. Hükümlü şahıslar açısından ise vekaletname sunmadan sadece 3 defa görüş yapılabilmektedir. Bu da mesai saatleri ile sınırlıdır. Böyle bir konuda avukat yardımı alabilmek için de dosyanın aslını müvekkil adayından öğrenmek hayati öneme haizdir. Dolayısıyla bizlerin her avuakt gibi cezaevi görüşmesi için yardımcı olabileceğimizi her zaman hatırlatmakta fayda buluyoruz.

Bu konuyla ilgili makalelerimizi incelemek ve avukat yardımından faydalanmak için Ceza Hukuku linkine tıklamanız yeterlidir.