İzmir Avukat - İzmir En İyi Boşanma Avukatı – BERKAY ŞAYİR

İzmirin En İyi Boşanma Avukatı KavramıGünümüzdeki ekonomik sorunlar, sosyal travmalar, aile yapısı içindeki çatlar ne yazık ki beraberinde pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunların bir kısmı bireyler arasında çözülebilmekteyken bir kısmı da ne yazık ki adli makamlara sirayet edebilmektedir. Böyle bir durumda insanlarımız da en doğal hakları olarak avukat arayışına girmektedir. Her vatandaşımızın çevresinde öyle ya da böyle bir avukat tanıdığı ya da avukatı olan bir tanıdığı olmakla birlikte hukuki süreçler son derece büyük ve hassas bir güven isteyen alanlar olduğu için insanlarımız genellikle "En İyi Avukat" arayışına girmekte; bu konuda da çağımızın iletişim aygıtlarının en önemlisi olan internet mecrasını kullanmaktadır.

İzmir de büyük bir şehir olmasının yanında gerek ticari kapasitesi gerekse de sosyal gelişmişliği açısından Türkiye'nin sayılı şehirlerindendir. İzmir ya da çevre il ya da ilçelerinde hukuki problemleri olan insanlarımız da internetten yaptıkları arama ile "İzmirin En İyi Avukatı" olarak bir isme ulaşmak istemektedir. Bu bir yönüyle normal ama bir yönüyle de sakat bir arayıştır. Zira bir avukatın iyi ya da kötü olmasının temel ölçütü, internet mecrasında ulaşılabilirlik değil; yaptığı hizmetler ile üstlendiği davaları sonuçlandırma yeteneğidir.

Boşanma davaları, çiftlerin boşanma süreçlerinde mutlaka bulunması gereken uzman nitelikli avukatlar a verilen bir yakıştırmadır. Zira bir avukatın en iyi olarak nitelendirilmesi, biraz önce de bahsettiğimiz üzere müvekkillerine verdiği hizmet ile ölçülebilecektir. Biz, aldığımız davalarda her iki tarafın ve varsa özellikle de müşterek çocukların yaşamlarını en az etkileyecek türden bir yaklaşım içinde bulunmayı ve bu konuda hassas davranmayı meslek etiğinin bir gereği olarak görüyoruz.

İzmir Avukat Bürolarıİzmir'de avukat büroları, genellikle Adliye çevrelerinde birikmektedir. Bu bir yönüyle normal bir durum olup bir yandan da bu bölgelerin avukat bölgesi ya da avukatların yoğunlaştığı bölgeler olarak adlandırılmalarına neden olmaktadır. İzmir'de temel olarak iki ana adliye bulunmaktadır. Bunlar İzmir Adliyesi ile Karşıyaka Adliyesidir. Fakat bu adliyeler birden fazla binada hizmet vermektedir. Dolayısıyla her avukatın uzmanlık alanı ile ilgili olan alanlarda faaliyet göstermesi gibi temel bir sonuca ulaşılmaktadır.

İzmir Avukat HizmetiBizler İzmir Avukat Bürosu olarak Bayraklı bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz lokasyon, İzmir Ana Adliyesi'ne ve Aile Mahkemelerinin bulunduğu Gültekinler Plaza'ya 10 dk'lık yürüme mesafesinde bulunması nedeniyle gerek dava işleri, gerekse de dava dışı işleri hızlı ve etkin bir şekilde yürütmemiz mümkündür. Üstelik müvekkillerimiz ve müvekkil adaylarımız ile yaptığımız görüşmeler ve bu görüşmeler sonucunda acil yapılması gereken işler açısından da avantaj sağlamaktadır.