Bornova Avukat Bürosu

Bornovadaki Avukatlar


İzmir Bayraklı’da yer alan ana adliye bünyesinde birleştirilmeden önce Bornova İlçe Adliyesi’ne sahipken pek çok avukat, gerek ulaşım gerekse de merkezilik bakımından Bornova bölgesinde faaliyetlerini yürütmekteydi. Bununla beraber adliyelerin merkezileşmesi sonucu, bu bölgenin Bayraklı’ya olan yakınlığı ve merkeziliğini yitirmeyişi, bu bölgenin avukatlık camiası açısından popülerliğini kaybetmemesine neden oldu.

Bornova Avukatları


Bornova Avukatları, ağırlıklı olarak Küçük Park, Büyük Park, Ergene – Erzene- Kazım Dirik Mahalleleri’nde çalışmaktadır. Bayraklı Adliyesi’ne 10 dk, Karşıyaka Adliyesi’ne 25 dk mesafede bulunan Bornova Bölgesi, Çevre yolunun yanında bulunması nedeniyle pek çok ilçeye ulaşımın kolaylıkla sağlanabildiği bir ulaşım ağına sahiptir.

Bornovanın En İyi Avukatı


Müvekkil adaylarımızınİzmirin en iyi avukatı,Bornovanın En İyi Avukatıgibi söylemleri, sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasında yer almaktadır. Bornova’nın En İyi Avukatları da klasik olarak İzmir Bölgesi’nde avukatlık faaliyeti yürüten meslektaşlarımızı kapsadığı için bu şekilde öznel bir yaklaşımın fatydalı olmayacağı kanaatindeyiz. Yine çeşitli otoritelerce Bornovanın En İyi Avukatları arasında gösterilen büromuz, müvekkillerine uzun soluklu ve sağlıklı bir hukuk hizmeti vermekten memnuniyet duymaktadır.

Bornova Boşanma Avukatları


Bornova Boşanma Avukatıolarak, müvekkillerimize Boşanma sürecinin başından sona ermesine kadar kesintisiz ve profesyonel bir yardım sunuyoruz. Boşanma Davalarının devamında gelen Nafaka, Velayet ve Tazminat taleplerinin yanı sıra Mal Rejiminin Tasfiyesi gibi ayrı bir dava konusu olan hukuki sorunlara da hukuksal destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.