Bayraklı Avukat Bürosu

Bayraklı Boşanma AvukatıBayraklı, 2009 yerel seçimlerinden sonra Karşıyaka ve Bornova ilçelerinin bir kısmının idari olarak bölünmesiyle kurulmuş genç bir ilçedir. O yüzden bugün Bayraklı olarak adlandırıla bölge, aslında Karşıyaka ve Bornova’ya sınırları olan geçiş bölgesidir. Bunun yanında İzmir Adliyesi Bayraklı ilçesinden bulunduğu için pek çok avukat da bu bölgede çalışmaktadır. İzmirin en iyi boşanma avukatı da bu bölgede hizmet vermektedir.

Bayraklı Ceza AvukatıBayraklı Adliyesi, ana bina olarak adlandırılan bölgede Ceza Mahkemeleri ile Cumhuriyet Savcılıklarını barındırmaktadır. Bununla beraber İzmirin en iyi ceza avukatı olarak adlandırılan avukatlık büroları da Bayraklı bölgesi civarında hizmet vermektedir. Bayraklı Ceza Avukatı, Bayraklı adliyesine yakın konumu sayesinde hızlı biçimde savcılık ifadelerine girebilmekte ve mahkeme nezdinde yürütülen yargılamalara da işlik edebilmektedir.

Bayraklının En İyi AvukatıAslında Bayraklının En İyi Avukatı olarak adlandırılan sıfat, İzmirin En İyi Avukatı sıfatıyla eş değerdir. Zira İzmir avukatlarının pek çoğu Bayraklı ilçesi civarında ofis hizmetlerini yürütmektedir. Mansuroğlu, Adalet, Manavkuyu mahalleri bu konumların başında gelmektedir. Bu açıdan esas odaklanılması gereken kavram, gerçekten İzmirin En İyi Avukatı diye bir kavramın olup olmamasıdır. Biz işini disiplinli ve düzgün yapan, gerekli hassasiyeti gösteren her avukatın iyi avukat olarak adlandırılması gerektiği kanaatindeyiz.